Polska Szkoła Sobotnia w St Albans Witam!

Witamy Państwa na stronie Polskiej Szkoły Sobotniej im. Jana Pawła II w St Albans. Celem naszej polskiej szkoły jest nauczanie języka polskiego, historii oraz geografii Polski, a także pielęgnowanie i przekazywanie polskich tradycji młodemu pokoleniu żyjącemu na emigracji. Działamy wyłącznie dzięki zaangażowaniu zespołu wolontariuszy, którzy w zależności od funkcji, zajmują się sprawami organizacyjnymi lub dydaktycznymi. Szkoła utrzymuje się ze składek rodziców. Te wpływy pozwalają jednak pokryć .

OVERVIEW

This web page polskaszkolawstalbans.co.uk presently has an average traffic classification of zero (the smaller the more traffic). We have audited nineteen pages inside the web site polskaszkolawstalbans.co.uk and found zero websites interfacing with polskaszkolawstalbans.co.uk. There is two public communication sites enjoyed by polskaszkolawstalbans.co.uk.

POLSKASZKOLAWSTALBANS.CO.UK RANKINGS

This web page polskaszkolawstalbans.co.uk is seeing variant quantities of traffic until the end of the year.
Traffic for polskaszkolawstalbans.co.uk

Traffic ranking (by month) for polskaszkolawstalbans.co.uk

Traffic ranking by day of the week for polskaszkolawstalbans.co.uk

WHAT DOES POLSKASZKOLAWSTALBANS.CO.UK LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of polskaszkolawstalbans.co.uk Mobile Screenshot of polskaszkolawstalbans.co.uk Tablet Screenshot of polskaszkolawstalbans.co.uk

POLSKASZKOLAWSTALBANS.CO.UK HOST

I revealed that a lone root page on polskaszkolawstalbans.co.uk took one thousand nine hundred and fifty-three milliseconds to download. Our web crawlers discovered a SSL certificate, so in conclusion our crawlers consider this site secure.
SECURE
35.189.95.129

SERVER OPERATING SYSTEM AND ENCODING

I caught that polskaszkolawstalbans.co.uk is employing the nginx operating system.

Polska Szkoła Sobotnia w St Albans Witam!

DESCRIPTION

CONTENT

This web page has the following in the homepage, "Witamy Państwa na stronie Polskiej Szkoły Sobotniej im." Our analyzers viewed that the web site also stated " Jana Pawła II w St Albans." The Website also said " Celem naszej polskiej szkoły jest nauczanie języka polskiego, historii oraz geografii Polski, a także pielęgnowanie i przekazywanie polskich tradycji młodemu pokoleniu żyjącemu na emigracji. Działamy wyłącznie dzięki zaangażowaniu zespołu wolontariuszy, którzy w zależności od funkcji, zajmują się sprawami organizacyjnymi lub dydaktycznymi. Szkoła utrzymuje się ze składek rodziców. Te wpływy pozwalają jednak pokryć ."

SUBSEQUENT BUSINESSES

Polska Szkola im K. S. Wyszynskiego - Nowości

Konkurs recytatorski - Julian Tuwim , Czarodziej slowa. Teatrzyk Kardynał na Majowce w Copernicus Center.

polskaszkolayonkers.com

Klasa V i VI a. Klasa VII i Klasa VIII. Zapisujemy dzieci w wieku od 3 do 15 lat. Zajęcia odbywają się w każdą sobotę od godziny 10 rano do 2 po południu. Nauka języka polskiego i pielęgnowanie kultury oraz tradycji wśród polskich emigrantów. Nauka podstawowych wiadomości z historii i geografii Polski. Posiadamy pracownię komputerową i dostęp do internetu.

POLSKA TELEWIZJA Just another WordPress site

OGLĄDAJ POLSKĄ TELEWIZJĘ W UK! Polska telewizja w UK to firma funkcjonująca już od 2004 roku. Naszą misją jest zapewnienie klientom w Londynie, Luton, Milton Keynes, Gloucestershire oraz innych rejonach Anglii. Klienci mogą liczyć na profesjonalny montaż anten satelitarnych oraz naziemnych. Oferujemy nasze usługi zarówno klientom prywatnym jak i komercyjnym - przeprowadzaliśmy instalację m. w kościołach oraz Ambasadzie Polskiej w Londynie. ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ! Odpowie.

Douglas TV Pierwszy Polski Salon Sprzedaży Telewizji Satelitarnej

Pierwszy Polski Salon Sprzedaży Telewizji Satelitarnej. Konwerter unicable INVERTO QUAD Twin. Oryginalny Pilot Cyfrowy Polsat ECHOSTAR DVR-7400. The product is already in the wishlist! 900 -.

Polska TV - najlepsza polska telewizja online na świecie!

Co to jest PolskaTV? Szczegóły co i jak.